Міський голова провів черговий особистий прийом новоград-волинців

3 Квітня 2017, 8:20

У п’ятницю, 31 березня 2017 року, черговий прийом громадян міський голова Віктор Леонідович Весельський та секретар міської ради Олена Анатоліївна Пономаренко провели у громадській приймальні №1, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад. Цього дня на особистий прийом завітало 15 мешканців міста аби вирішити ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. Переважна більшість звернень стосувалися  земельних питань, допомоги у лікуванні та у отриманні свідоцтва про народження дитини, надання матеріальної допомоги, ремонту покрівлі, тощо. Зокрема, Новоград-Волинська німецька община звернулась з необхідністю виділення нежитлового приміщення в оренду для проведення зборів.

Деякі питання порушені під час особистого прийому вдалося вирішити відразу, інші було доручено опрацювати відповідним управлінням, відділам та службам міської ради.

Наступний прийом міського голови та секретаря міської ради відбудеться 7 квітня 2017 року в приміщенні комунального підприємства «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства», що знаходиться за адресою: вулиця Гетьмана Сагайдачного, 43.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія