Міський голова провів черговий прийом громадян

12 Червня 2017, 20:46

Понад 15 звернень від громадян надійшло сьогодні, 9 червня 2017 року, під час особистого прийому міського голови Віктора Леонідовича Весельського. Жителі міста, як і зазвичай, найбільше зверталися з питаннями щодо надання допомоги у лікуванні, матеріальної допомоги, працевлаштування. Також були й колективні звернення щодо ремонту доріг, проведення каналізування, зрізання аварійних дерев та ін. Під час прийому жителі міста не скупилися на подяки та констатували, що зміни в місті є і це помітно.

З усіх порушених громадянами питань дано доручення відповідним управлінням та відділам міської ради, а заявникам надано консультації та роз’яснення.

Варто зазначити, що за 5 місяців 2017 року міським головою проведено 19 особистих прийомів громадян, під час яких прийнято 212 громадян. Переважна кількість питань, порушених громадянами у зверненнях до міського голови, стосуються лікування та житлово-комунального господарства. Вагома частина звернень – з приводу земельних відносин, надання матеріальної допомоги, будівництва та вирішення соціальних питань. Із числа всіх питань, що були порушені під час особистого прийому громадян міським головою за 5 місяців поточного року, 149 вирішено позитивно (70,3%), інші питання знаходяться на опрацюванні та контролі.

Наступний особистий прийом міський голова проведе 16 червня 2017 року, у приміщенні ЗОШ №9 за адресою вул.Гоголя,7. 

За додатковою інформацією звертатися у відділ організації прийому громадян (вул. Шевченка, 16, Будинок рад, каб. №1, тел. 5-25-81).

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія