Міський голова провів черговий п’ятничний прийом новоград-волинців

23 Вересня 2016, 8:47

У п’ятницю, 23 вересня 2016 року, черговий прийом громадян міський голова Весельський В.Л. та секретар міської ради Пономаренко О.А. провели у громадській приймальні №1, що знаходиться на першому поверсі Будинку рад. Цього дня на особистий прийом завітало 13 мешканців міста аби вирішити ряд важливих питань життєдіяльності територіальної громади. Переважно звернення стосувалися  допомоги у лікуванні, сприяння у працевлаштуванні, надання матеріальної допомоги, вирішення житлово-комунальних та земельних питань, тощо.

Більшість порушених під час особистого прийому питань вдалося вирішити відразу, деякі звернення було доручено опрацювати відповідним управлінням, відділам та службам міської ради. було прийнято  мешканців міста. Зокрема  лише одним телефонним дзвінком до начальника Житомирського управління газового господарства Ющенка В.І. вирішив  питання щодо забезпечення населення газовими балонами в повному обсязі.

З усіх порушених громадянами питань дано доручення відповідним управлінням та відділам міської ради, а заявникам надано консультації та роз’яснення.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія