Міський голова провів нараду щодо утримання доріг і тротуарів МТГ у зимовий період 2021-2022 року

15 Листопада 2021, 17:38

15 листопада міський голова Микола Боровець провів нараду щодо утримання доріг і тротуарів міської територіальної громади у зимовий період 2021-2022 року. Головне питання – забезпечення вчасного та якісного прибирання й обслуговування вулиць громади.

Участь у робочій зустрічі взяли заступник міського голови Віталій Якубов, голова постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства, екології та водних ресурсів Дмитро Рудницький, відповідальні фахівці управління житлово-комунального господарства та екології міської ради та комунальних підприємств, представники дорожньо-експлуатаційних організацій.

Зазначалося, що наразі проведено тендерні процедури на закупівлю послуг з санітарної очистки (зимового утримання доріг), на що з бюджету міської ТГ виділено 1 478,6 тис. грн. Переможцем визнано ТОВ «Новоград-Волинські шляхи». Наголошувалося, що підприємство спроможне виконувати всі необхідні роботи, вистачає виробничо-технічних потужностей.

Обговорили механізм забезпечення чергування (автомобіля, водія, відповідального працівника) на випадок погіршення погодних умов.

Зазначалося, що налагоджено комунікацію з гідрометцентром, який щоденно надає метеопрогнози, які допомагають забезпечити готовність на випадок негоди.

Враховуючи досвід минулого року, управлінням житлово-комунального господарства та екології міської ради завчасно розроблена схема усіх вулиць та провулків міста та сіл міської територіальної громади, де зазначено черговість їх очищення. Пріоритетними визначено вулиці, де здійснюється інтенсивний транспортний рух, в тому числі автобусні перевезення, розташовані заклади освіти, медицини, підприємства стратегічного значення.

КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» закуплено піщано-сольову суміш для посипання тротуарів та встановлено 72 ящики для її зберігання.

«Прошу забезпечити системний підхід у питанні утримання доріг і тротуарів міської територіальної громади у зимовий період, налагодити належний контроль та моніторинг, аби жителям було зручно та безпечно добиратись на роботу, відводити дітей до садочків та шкіл, не наражаючись на небезпеку. А також врахувати всі помилки минулого року, передбачити наявність резервної техніки на випадок стихійних снігопадів»,- зауважив міський голова Микола Боровець.

Загалом у Новоград-Волинській міській територіальній громаді понад 500 вулиць і провулків.

 

Чат-бот Гаряча лінія