Міський голова провів особистий прийом громадян

22 Травня 2017, 16:35

Щоп’ятниці міський голова Віктор Весельський разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко проводить особистий прийом громадян. Цього разу, а саме 19  травня 2017 року, до очільника міста звернулось 17 новоград-волинців з різними питаннями. Звернення громадян стосувалися в основному житлово-комунальної сфери, земельних питань, надання допомоги в лікуванні, тощо.

Жодне питання міський голова не залишив без належної уваги та грунтовного роз’яснення, як в межах правового поля допомогти людям вирішити їхні проблемні звернення. За результатами прийому громадян окремим службам міста та структурним підрозділам міської ради дана низка доручень щодо вирішення проблем заявників в найкоротші терміни та відповідно до чинного законодавства.

Приємно відмітити, що під час прийому приходили вдячні мешканці міста, щоб висловити подяку Віктору Леонідовичу за сприяння у вирішені їхніх проблем, які піднімалися раніше.  На що міський голова наголосив: «Для мене важливо особисто вникнути в кожну проблему для того, щоб людина відчула, що я за неї піклуюся». 

Наступний особистий прийом міський голова проведе 2 червня 2017 року, в зв’язку з тим, що 26 травня 2017 року перебуватиме у відрядженні.

За додатковою інформацією звертатися у відділ організації прийому громадян (вул. Шевченка, 16, Будинок рад, каб. №1, тел. 5-25-81).

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія