Міський голова провів прийом громадян

13 Лютого 2017, 4:09

10 лютого 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів щоп’ятничний особистий прийом громадян, під час якого жителі міста мали змогу звернутись до очільника міста за підтримкою, допомогою чи кваліфікованою порадою.

Упродовж прийому, який проходив у громадській приймальні №1 Будинку рад, міський голова опрацював 9 звернень громадян, які стосувалися питань працевлаштування, допомоги на лікування, забезпечення житлом, роботи центральної перукарні, вирішення питання щодо встановлення групи інвалідності та оформлення опіки, тощо.

Очільник міста в черговий раз уважно вислухав громадян, по окремих зверненнях дав доручення відповідним структурним підрозділам щодо подальшого вивчення та надання допомоги громадянам у вирішенні їх питань.

Але, знову ж таки було наголошено, що перш необхідно звертатися до депутатів міської ради, начальників управлінь та відділів міської ради, профільних заступників міського голови, які проводять прийоми громадян відповідно до затвердженого графіку, і вже у разі не вирішення піднятих питань звертатися до міського голови.

Наступний прийом міським головою відбудеться у п’ятницю, 17 лютого 2017 року, з 10:00 до 15:00 години також у громадській приймальні №1 Будинку рад.

 

Відділ інформації та зв’язків 

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія