Міський голова провів робочу нараду

17 Серпня 2017, 10:01

16 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів робочу нараду із начальником КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» А.П. Левицькою з приводу погашення кредиту, взятого підприємством у Міжнародному банку реконструкції та розвитку в 2008 році на проведення реконструкції водопровідно-каналізаційних мереж та устаткування.

Участь у нараді взяли: заступник міського голови В.А. Шалухін, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук, начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності цього ж управління Г.С. Куриленко, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради О.В. Богданчук і начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності цього ж управління, головний бухгалтер С.І. Назарова.

Під час засідання було обговорено потреби в коштах на виконання гарантійних зобов’язань міської ради перед Міністерством фінансів України по погашенню субкредита КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» на 2017 рік та відпрацьовано можливі механізми його погашення.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія