Міський голова провів робочу нараду з керівниками ОСББ

16 Квітня 2019, 13:18

15 квітня 2019 року в конференц-залі міської ради під головуванням міського голови Віктора Весельського та за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука відбулась робоча нарада з керівниками ОСББ та комунальних підприємств. В ході зустрічі присутні обговорили питання злагодження роботи під час забезпечення життєдіяльності міста.

Увагу керівників ОСББ було зосереджено на необхідності внесення змін у Статути ОСББ у зв’язку із нововведеннями у законодавстві. Крім того, розпочато підготовку до відзначення 150-ї річниці від дня народження Лесі Українки на державному рівні. В рамках цього процесу керуючі ОСББ мають приділити особливу увагу наведенню благоустрою на ввірених їм територіях. Між тим, очільник Новограда-Волинського зазначив, що в разі ефективної співпраці з депутатами міської ради, на вищезазначені цілі можна залучити кошти, що виділені з міського бюджету на потреби виборчих округів, а це по 200 тис. грн. на кожен округ. 

Керівники ОСББ поінформували міського голову та його заступника про першочергові завдання, які мають бути реалізовані на шляху забезпечення благоустрою як прибудинкових територій, так і багатоповерхових будинків. В цілому озвучені проблеми можна узагальнити наступним чином: це ремонт доріг, зрізання аварійних дерев, забезпечення вуличного освітлення та ремонт ліфтів. Усі проблеми взяті до уваги та зафіксовані протокольно.

В свою чергу міський голова Віктор Весельський запропонував зробити подібні зустрічі з керівниками ОСББ систематичними та проводити їх раз на місяць.

 

Чат-бот Гаряча лінія