Міський голова провів робочу зустріч з генеральним директором ізраїльської компанії «Agudat Nashchotrim Group»

15 Серпня 2017, 9:48

15 серпня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів робочу зустріч з генеральним директором ізраїльської компанії «Agudat Nashchotrim Group» Романом Ратнером. Участь у нараді взяли заступники міського голови О.В. Гвозденко та В.А. Шалухін, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради І.К. Ящук, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради О.В. Богданчук, начальник управління освіти і науки міської ради Т.В. Ващук, начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Л.Р. Дутчак, т.в.о. начальника відділу муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради І.В. Потопальська.

«Agudat Nashchotrim Group» існує з 1933 року і є найстарішою компанією Ізраїлю, що займається питаннями безпеки. На даний момент компанією проводяться переговори з рядом муніципалітетів України про реалізацію проекту «Smart & Safe City». Даний проект об’єднує в собі два напрямки: енергозбереження (заміна вуличного освітлення на LED світильники) і створення інтелектуальної системи відеоспостереження, здатної аналізувати ситуацію на вулицях в режимі реального часу.

Як зазначив Романом Ратнер: «Унікальність нашої концепції в тому, що заміна вуличного освітлення і створення системи освітлення відбувається одномоментно, так як застарілі освітлювальні прилади замінюються блоками, що включають освітлювальний прилад, відеокамеру і антену для бездротового інтернету. Одночасно із заміною приладів вуличного освітлення ми готові здійснити заміну освітлення муніципальних будівлях, включаючи лікарні, поліклініки, школи і так далі».

Загалом, як наголосили іноземні інвестори, головними елементами енергоефективності проекту є: економія коштів на оплату енергопостачання; економія коштів на обслуговування системи освітлення; створення «розумної» системи відеоспостереження, здатної ідентифікувати людей і автомобілі в автоматичному режимі, виявляти небажаних відвідувачів і попереджати про виникнення нестандартних ситуацій. А також зауважили, що впровадження проекту передбачає створення дата-центру, де буде розміщено відповідне обладнання, яке виконуватиме функції обробки, зберігання і розповсюдження інформації.

За підсумками робочої зустрічі, очільник міста дав доручення відповідним управлінням та відділам міської ради провести інвентаризацію елементів освітлення у закладах освіти, охорони здоров’я та на вулицях міста, а також визначити технічне завдання для виконання необхідних робіт з метою реалізації даного інвестиційного проекту в перспективі.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія