Міський голова провів щотижневі оперативну та апаратну наради

24 Жовтня 2017, 21:03

23 жовтня 2017 року міський голова Весельський В.Л. провів щотижневу оперативну нараду з першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради, заступником начальника фінансового управління – начальником відділу доходів міської ради, начальником відділу кадрів міської ради. Під час якої кожен з присутніх доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний. Зокрема, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов поінформував про стан речей щодо питання добровільного об’єднання територіальних громад, зокрема проведення у четвер, 26 жовтня о 17:15 год. засідання круглого столу на тему: «Обговорення проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та сіл Майстрів, Маковиці, Майстрова Воля Майстрівської сільської ради». Заступник міського голови Шутова Л.В. зазначила про зустріч з представниками служби у справах дітей Житомирської обласної державної адміністрації щодо придбання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування а також для створення дитячого будинку сімейного типу. А також поінформувала про хід проведення будівельних робіт на хірургічному корпусі міськрайТМО. Заступник міського голови Шалухін В.А. наголосив на запланованих зустрічах та нарадах. Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ящук І.К. закцентувала увагу на використанні коштів міського бюджету.

Слід зазначити, що у вівторок, 24 жовтня, міський голова В.Л.Весельський прийматиме участь у шостому засіданні Ради регіонального розвитку під головуванням Президента України П.О.Порошенка, а також разом з заступником міського голови Л.В.Шутовою та директором департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Л.В.Хрущ зустрінеться з Міністром соціальної політики України О.А.Ревою щодо будівництва «Прозорого офісу». Виконання обов’язків на період відрядження покладається на першого заступника міського голови С.Ю.Колотова. Також на запрошення за підписом заступника Міністра з питань європейської інтеграції О.Чуркіна, у п’ятницю, 27 жовтня, очільник міста прийматиме участь у виїзному засіданні колегії Мінсоцполітики (м.Одеса). Відповідно виконання обов’язків міського голови покладається на секретаря міської ради О.А.Пономаренко, яку буде відкликано з відпустки.

Під час апаратної наради з керівниками виконавчих органів міської ради Віктор Леонідович детально зупинився на використанні бюджетних коштів протягом минулого тижня, виконанні усіх поставлених протокольних доручень та наголосив на персональній відповідальності кожного. Закцентував увагу на засіданні першої погоджувальної ради з питань порядку денного вісімнадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться у п’ятницю, 27 жовтня. Також наголошувалося на підготовці інформації про роботу галузей міста у звітному періоді для узагальнення до звіту міського голови перед територіальною громадою міста Новограда-Волинського, який відбудеться 16 листопада 2017 року о 15:00 годині у міському Палаці культури ім..Л.Українки відповідно до розпорядження міського голови від 13.10.2017 №242(о).

За результатами наради міський голова дав ряд протокольних доручень.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія