Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради

3 Липня 2017, 23:25

2 липня 2017 року під керівництвом міського голови В.Л. Весельського проведено оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

Затим, згідно плану роботи виконавчих органів міської ради о 10:00 годині у великій залі Будинку рад відбулась розширена нарада з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. На порядку денному обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня, а також підведення підсумків роботи за минулий тиждень.

Заступник керуючого справами виконавчого комітету, начальник організаційного відділу міської ради Н. В. Марчук доповіла, що міський голова підписав розпорядження від 26.06.2017 № 151 (о) «Про підготовку та проведення громадського обговорення пропозиції депутатів міської ради щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та села Гульськ Гульської сільської ради». Відповідно до якого 20 липня 2017 року о 15.00 годині у великій залі Будинку рад (вул.Шевченка, 16) відбудуться загальноміські громадські слухання питання «Про ініціювання депутатами міської ради пропозиції щодо добровільного об’єднання територіальних громад міста Новограда-Волинського та села Гульськ Гульської сільської ради в Новоград-Волинську міську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Новограді-Волинському». Також підписано розпорядженням міського голови від 29.06.2017 № 155 (о) „Про скликання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання“, яка відбудеться 27 липня 2017 року о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад. На розгляд пленарного засідання виноситься 18 питань. Засідання погоджувальної ради відбудуться 13 та 24 липня 2017 року о 13:15 годині в конференц-залі міської ради. Відповідно засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання проводитимуться 17, 18, 19, 20 липня 2017 року в приміщеннях міської ради. Начальник відділу загальної роботи та з питань контролю міської ради повідомила, що 14 липня відбудеться чергове засідання виконавчого комітету міської ради. У ході наради міський голова наголосив, що вже призначено начальника відділу ведення реєстру територіальної громади міської ради Пастухову Інну Петрівну. Також міський голова дав доручення провести у п’ятницю, 7 липня 2017 року, нараду з керівниками підприємств, установ та організацій за якими закріплені автобусні зупинки для постійного утримання та прибирання, відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради. Варто зазначити, що до проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» залишилося 25 днів, тому відповідальні управління та відділи мають прикласти максимум зусиль аби свято пройшло на високому рівні. Заступник міського голови В.А.Шалухін повідомив, що 2 липня 2017 року на комунальному підприємстві «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» сталася аварійна ситуація, причиною якої є пошкодження основного кабелю електропостачання очисних споруд, а резервний кабель був пошкоджений раніше невідомими особами, з метою його викрадення. У результаті спільної роботи керівництво водоканалу та працівники Новоград-Волинського РЕМ протягом 12 годин проводили пошукові роботи щодо встановлення місця пошкодження кабелю. У наслідок проведення відновлювальних робіт 3 липня о 03 годині було відновлено безперебійне водопостачання у місті.

По завершенню нарад міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень, які оформлені протокольно.

 

Відділ інформації та зв’язків 
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія