Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради

8 Серпня 2017, 8:43

7 серпня 2017 року під керівництвом міського голови В.Л. Весельського відбулася оперативна нарада з секретарем міської ради, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради.

Затим, згідно плану роботи виконавчих органів міської ради о 10:00 годині у великій залі Будинку рад очільник міста провів розширену апаратну нараду з керівниками та працівниками самостійних виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області. Варто зазначити, що з 2 серпня перший заступник міського голови Сергій Юрійович Колотов перебуває у щорічній основній відпустці, виконання обов’язків першого заступника міського голови на період відпуски покладено на заступника міського голови Віктора Андрійовича Шалухіна. Також відповідно до розпорядження міського голови від 31.07.2017р. № 89-щв з 7 серпня у щорічній основній відпустці перебуває заступник міського голови Лариса Валентинівна Шутова, виконання обов’язків покладено на заступника міського голови Оксану Василівну Гвозденко.

На порядку денному під час розширеної апаратної наради обговорювались актуальні питання щодо життєзабезпечення міста протягом поточного тижня, а також підведення підсумків роботи за минулий тиждень. Зокрема, т.в.о. начальника відділу загальної роботи та з питань контролю міської ради Савицька О.В. повідомила, що у зв’язку з проведенням ремонтних робіт в ТП-124 9 серпня 2017 року з 09:00 до 17:00 години буде припинено електропостачання, чергове 43 засідання виконавчого комітету міської ради відбудеться у четвер 10.08.2017 о 09:00. Начальник відділу організації прийому громадян міської ради Володіна А.В., доповіла, що 11 серпня відбудеться виїзний прийом громадян міським головою у приміщенні ПАТ «Новоград-Волинське ремонтно-транспортне підприємство» на вул.Чехова,5. Начальник відділу культури міської ради Заєць Л.В. зазначила, що готуються заходи до Дня Незалежності України, 760-річчя першої літописної згадки про м.Звягель, а також краєзнавча конференція. Начальник відділу з питань охорони здоров’я міської ради Дутчак Л.Р. поінформував, що на будівельному майданчику хірургічного корпусу завершені роботи з вдавлювання паль, активно проводяться роботи на трансформаторній підстанції. Також зазначив, що за програмою «Доступні ліки» вже профінансовано 302 тис.грн. Начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Борис Н.П. доповіла, що проводиться оздоровча компанія, наразі відправлятимуться діти пільгових категорії до Державного підприємства «Український дитячий центр «Молода Гвардія» та до Державного підприємства України «Міжнародний дитячий центр «Артек», 36 дітей пільгових категорії повернулися з оздоровлення з КП ДСОК “Електронік-Рівне”. Т.в.о. начальника управління освіти і науки міської ради Табакова А.О. зазначила, що проводиться робота щодо підготовки проведення педагогічної конференції, яка відбудеться 30 серпня.

По завершенню нарад міським головою було надано ряд рекомендацій та доручень.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія