Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену апаратну наради

28 Березня 2017, 7:55

27 березня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради. Під час якої кожен з присутніх доповів про основні питання, які були вирішені минулого тижня та про плани на поточний. Зокрема, перший заступник міського голови С.Ю. Колотов поінформував про участь у засіданні регіональної робочої групи під керівництвом голови облдержадміністрації Ігоря Гундича та голови облради Володимира Ширми, яка проходила 24 березня, у м.Житомир. Сергій Юрійович зауважив, що у ході засідання було наголошено, що у 2017 році планується 80 % території Житомирської області охопити об’єднаними громадами. 

Під час розширеної наради з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради наради очільника міста поінформував про поточну ситуацію щодо життєзабезпечення міста. Також Віктор Леонідович зазначив, що надійшла відповідь з Міністерства соціальної політики України щодо підтримки реалізації проекту „Прозорий офіс“ у м.Новоград-Волинський. Також надійшла відповідь Новоград-Волинської районної ради щодо співфінансування будівництва хірургічного корпусу, у якому зазначено, що на даний час є першочерговим завданням виплата заробітної плати працівникам бюджетної сфери та проведення розрахунків за спожиті енергоносії бюджетним установам району. Після виконання зазначених виплат питання співфінансування буде повторно розглянуто на засіданні постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності, транспорту та зв’язку.

У ході засідання міський голова представив новопризначеного начальника відділу з цивільного захисту міської ради Ігнатюк Миколу Петровича та ознайомився із поточною роботою управлінь і відділів. Заступник керуючого справами виконавчого комітету, начальник організаційного відділу міської ради Ніна Василівна Марчук доповіла, що міський голова підписав розпорядження „Про скликання дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання“, яка відбудеться 20 квітня 2017 року о 9:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад. На розгляд пленарного засідання виноситься 32 питання. Засідання погоджувальної ради буде проведено 10 та 18 квітня 2017 року о 13:15 годині. Засідання постійних комісій міської ради з розгляду питань порядку денного дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання проводитимуться 11, 12, 13, 14 квітня 2017 року в приміщеннях міської ради. Начальник відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій міської ради Оксана Миколаївна Липська поінформувала присутніх про участь у конференції «Зміни відбулися: Підвищення стандартів життя за допомогою енергоефективності у соціальній інфраструктурі» в рамках реалізації проекту «Енергоефективність у громадах», що виконується GIZ та вручила першому заступнику міського голови Сергію Юрійовичу Колотову сертифікат Проекту „Енергоефективність у громадах“, який засвідчує, що громада м. Новограда-Волинського здобула звання „Energy expert“ під час виконання проекту у 2013-2017 роках. Начальник управління у справах сім’ї, фізичної культури та спорту міської ради Наталія Петрівна Борис доповіла, що у вихідні дні 25-26 березня у місті проходив чемпіонат Житомирської області з волейболу серед юнаків 2000-2001 р.н. і вихованці Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи вибороли перше місце. Також Наталія Петрівна запросила на урочисте відкриття чемпіонату Житомирської області з кіокушинкай карате, яке відбудеться 1 квітня у приміщенні Новоград-Волинського промислово-економічного технікуму. Заступник міського голови Віктор Андрійович Шалухін поінформував, що відповідно до розпорядження міського голови від 20.03.2017 №70(о) „Про проведення загальноміської весняної акції „За чисте довкілля“ та дня благоустрою з 03.04.2017року по 14.04.2017 року“ визначено відповідальних за організацію і проведення робіт з благоустрою прилеглої та закріпленої територій. Наголосив на персональній відповідальності кожного, у разі невиконання поставлених завдань Віктор Андрійович буде змушений писати доповідні на ім’я міського голови. 

За результатами наради Віктор Леонідович дав ряд протокольних доручень.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія