Міський голова провів щотижневі оперативну та розширену наради

29 Червня 2017, 22:48

26 червня 2017 року під головуванням міського голови В.Л. Весельського відбулися щотижневі оперативна нарада із секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради, а також розширена нарада з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Відповідно до розподілу обов’язків заступник міського голови Л.В.Шутова виконує обов’язки заступника міського голови О.В.Гвозденко, у зв’язку з її перебуванням у щорічній відпустці. Також відповідно до розпорядження міського голови від 21.06.2017р. № 179(к) внесено зміни у додаток 1 до розпорядження міського голови від 23.12.16 № 380(к) ”Про затвердження розподілу функціональних обов’язків між міським головою, секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради та керуючим справами виконавчого комітету міської ради“, у розділі „Заступник міського голови (Шалухін В.А.)“ в підрозділі „Координує та контролює діяльність“ вилучено пункт 5 „Відділ підприємницької діяльності“ і пункт 6 „Комунально-торгівельного підприємства “Міський ринок“. У розділі „Керуючий справами виконавчого комітету міської ради (Ружицький Д.А.) доповнено підрозділ „Координує та контролює діяльність“ новим пунктом 11 „Відділ підприємницької діяльності“ та пунктом 12 „Комунально-торгівельного підприємства “Міський ринок“.

У ході наради головні розпорядники коштів, начальники відділів виконавчих органів міської ради доповіли про освоєння коштів міського бюджету, хід виконання завдань та доручень, основні наради та заходи на поточний тиждень. Зокрема, секретар міської ради Пономаренко О.А. поінформувала, що 29 червня відбудеться святкова хода військовослужбовців 30 ОМБР з нагоди повернення із зони АТО вулицями міста та урочистості на військовому плацу з врученням нагород, відзнак та музичними номерами. Заступник міського голови Шутова Л.В. зазначила, що у п’ятницю, 23.06.2017 року, перебувала з робочою поїздкою у Міністерстві охорони здоров’я України, щодо організації роботи госпітального округу, а також зустрічалася з Директором департаменту соціальної та гуманітарної політики Кабінету Міністрів Коблошом В.В. щодо продовження будівництва хірургічного корпусу у нашому місті та виділення додаткових коштів. Начальник управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. доповіла, що 21.06.17 у складі делегації, яку очолила заступник міського голови Гвозденко О.В. з офіційним візитом перебувала у м.Києві, зокрема, у Міністерстві освіти і науки України. Де відбулась зустріч із заступником Міністра освіти і науки Хобзеєм П.К. щодо включення Новоград-Волинського колегіуму у число 100 шкіл, які візьмуть участь у пілотному проекті з впровадження нових державних стандартів початкової освіти, який стартує з вересня 2018 року. Начальник управління сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради поінформувала про заходи до Дня молоді, які пройшли на високому рівні, подякувала усім, хто прийняв безпосередню участь у їх організації та проведенні.

За підсумками проведених нарад з метою оперативного вирішення порушених питань, міським головою В.Л. Весельським було дано ряд доручень керівникам відповідних структурних підрозділів міської ради.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія