Міський голова провів співбесіди із секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальниками управлінь і відділів міської ради
![Міський голова провів співбесіди із секретарем міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальниками управлінь і відділів міської ради](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1drmsv2g7bunj5v2031mtgcts1k5.jpg)
22 листопада 2016 року міський голова Віктор Весельський продовжив проведення співбесід із заступниками міського голови та начальниками управлінь і відділів міської ради, відповідно до розподілу обов’язків затвердженого розпорядженням міського голови від 23.09.16 №280(к). Цього дня Віктор Леонідович провів дві зустрічі: першою співбесіда відбулась із керуючим справами виконавчого комітету міської ради Дмитром Аркадійовичем Ружицьким. Відповідно, друга співбесіда пройшла з секретарем міського голови Оленою Анатоліївною Пономаренко та начальниками управлінь і відділів міської ради, діяльність яких вони координують та контролюють.
Під час співбесід було внесено ряд пропозиції та доповнень до розподілу функціональних обов’язків.
Наступного тижня очільник міста проведе останню співбесіду з заступником міського голови Шутовою Л.В.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради