Міський голова провів виїзну нараду щодо питань благоустрою міста

7 Квітня 2016, 22:29

6 квітня 2016 року міський голова Віктор Весельський, за участі начальника управління житлово-комунального господарювання, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександра Богданчука, заступника начальника управління, начальника відділу житлово-комунальних послуг Юрія Пенькова та інженера технагляду управління Валентини Мосейчук, провів виїзну нараду щодо питань благоустрою міста.

Для початку було оглянуто будинок на вулиці Декабристів, 17, жителі якого беруть участь у програмі ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Поспілкувавшись із мешканцями багатоповерхівки міський голова дав доручення управлінню ЖКГ,Е та КВ міської ради щодо вивчення питання додаткового виділення коштів з міського бюджету для співфінансування необхідних робіт по утепленню будинку. Оскільки тут проживають переважно пенсіонери, які не мають можливості зібрати самостійно всю необхідну суму коштів для реалізації даного проекту.

Під час бесіди до очільника міста звернулись жителі сусіднього будинку (вул. Чехова, 10-а) з проханням допомогти у вирішенні питання щодо завершення капітального ремонту даху багатоповерхівки та встановлення зливних труб на будинку. На що міський голова дав відповідні доручення управлінню житлово-комунального господарювання, енергозбереження та комунальної власності міської ради.

До того ж, присутніми на зібранні було наголошено на необхідності зрізання аварійних дерев на вулиці Чехова.

Також на прохання адміністрації ТМО було оглянуто виконання робіт по кронуванню та зрізанню аварійних, старих дерев на території лікарні. Наразі біля закладу висаджено більше 50 саджанців молодих ялинок. Тож у місті проводяться не лише необхідні роботи по кронуванню та зрізанню аварійних дерев, а й з озеленення (висадження нових зелених насаджень).

Затим було здійснено виїзд на вулицю Лянгуса. Жителі будинків на цій вулиці звернулися до міського голови з проханням щодо ремонту грунтової дороги та її розширення. Було вирішено у порядку черговості розглянути дане питання вже у цьому році.

Також мешканці вулиці Лянгуса скаржилися на облаштування неподалік житлових будинків місця, де планується виробництво деревного вугілля. Було дано доручення виконуючому обов’язки  начальника Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області та інспекції благоустрою міста щодо вирішення питання заборони шкідливого виробництва поряд з житловими будинками.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю
Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія