Міський голова провів зустріч з делегацією міста Біла Церква

30 Травня 2016, 0:56

26 травня до Новограда-Волинського завітала делегація з міста Біла Церква на чолі із заступником міського голови Павлом Маслянком. Представники делегації ознайомились з роботою медичних закладів міста, зокрема первинною ланкою медицини, амбулаторіями загальної практики – сімейної медицини, поліклінікою міськрай ТМО, тощо.

Затим у конференц-залі Будинку рад відбулась зустріч з міським головою Віктором Весельським, за участі заступника міського голови Лариси Шутової, начальника відділу з питань охорони здоров’я міської ради Любомира Дутчака, головного лікаря КЗ “Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського” Інни Вошко та головного лікаря міськрай ТМО Василя Бориса. У ході спілкування було обговорено питання організації надання медичної допомоги у Новограді-Волинському. Крім того, очільник міста поділився напрацюваннями запровадженими за період його обрання на посаду громадою міста. Було оглянуто громадську приймальню, де щотижня прийом громадян проводять керівництво та начальники управлінь і відділів міської ради, а також оновлену велику залу Будинку рад, де на виконання змін до статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування» впроваджено систему електронного голосування. Також представників делегації було запрошено поглянути на експонати музею міських голів, який було відкрито міською владою попереднього скликання у грудні 2014 року та планується перенести у хол великої зали Будинку рад.

Делегати висловили своє захоплення від перебування у Новограді-Волинському та подякували Віктору Леонідовичу за можливість перейняти досвід як організації надання медичної допомоги у місті, так і управлінням містом.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія