Міський голова прийняв остаточне рішення щодо завершення виконання будівельних робіт з реконструкції дахів будівель колегіуму та гімназії

15 Травня 2017, 15:35

12 травня 2017 року міський голова Віктор Леонідович Весельський провів позапланову виїзну нараду щодо несвоєчасного виконання будівельних робіт з реконструкції даху будівлі колегіуму по вул. Співдружності, 3/8 та реконструкції даху будівлі НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня» по вул. Родини Косачів, 5 у місті Новоград-Волинський Житомирської області та недотримання строків виконання робіт Приватним підприємством “Компанія РОС” м.Житомир. У нараді взяли участь заступник міського голови Гвозденко О.В., керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ружицький Д.А, начальник управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В., начальник Новоград-Волинського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області Кононенко Ю.М., начальник міжрайвідділення служби безпеки України Сорока І.В., прокурор Новоград-Волинської місцевої прокуратури Лівіна В.О., начальник Новоград-Волинського міськрайонного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Рафальський О.В., завідувачка Новоград-Волинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи „Житомирська обласна лабораторія центр держсанепідслужби України“ Прохор Л.М., в.о. начальника управління – заступник начальника – начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарії Коваль О.С., представники усіх місцевих ЗМІ та ПП „Компанія РОС”.

Варто зазначити, що 11 травня очільник міста здійснив об’їзд закладів освіти міста та був обурений виконанням робіт з реконструкції даху будівлі колегіуму та НВК «Гімназія імені Леся Українки — школа І ступеня». Адже роботи підрядником виконуються з серпня 2016 року з постійним порушенням календарного плану та затримкою освоєння бюджетних коштів. Фінансування по вказаним об’єктам здійснюється у повному обсязі, проте підрядник недобросовісно виконує свої зобов’язання. Така поведінка підрядника ПП «Компанія РОС» може призвести до значних матеріальних збитків та порушення нормального функціонування навчально-виховного процесу в цих закладах. Згідно з календарним планом підрядник має закінчити роботи на зазначених об’єктах 31 травня 2017 року. Однак, у колегіумі з 12 квітня 2017 року до теперішнього часу роботи не ведуться. У НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» з 13 квітня 2017 року до 8 травня 2017 року роботи були призупинені у зв’язку з відсутністю матеріалів. На даний час роботи відновлено.

Тож аби розставити всі крапки Віктор Леонідович був змушений приймати негайні кардинальні міри та зібрати нараду з даного приводу. На запитання міського голови, чому на даний час не виконані роботи, – підрядник так чіткої відповіді й не надав, лише зазначив, що вони опинилися у важкій фінансовій ситуації.

Як зазначила заступник міського голови Оксана Василівна Гвозденко: „… роботи по даному об’єкту мали завершитися ще до 31 грудня 2016 року, проте підрядник їх не закінчив та не використав кошти. Навіть до 31 травня заплановані роботи неможливо завершити. Незважаючи на те, що кошти з міського бюджету виділені й аванс вчасно виплачується, підрядна фірма їх не освоює. Інша справа коли кошти не виділяються, а у даному випадку вони просто залишаються невикористані. Дахи затікають, на 3-му поверсі навчального закладу складається катастрофічна ситуація. Замість того, щоб виключно ремонтувати дахи, приходиться здійснювати капітальний ремонт третього поверху“. Також Оксана Василівна додала: „коли відбувався тендер зверталися з проханням до представників фірми не брати два таких складних великих об’єкти. Але вони відмовились й надали найкращі фінансові пропозиції. Тендер відбувся і на сьогодні ми маємо недобросовісного підрядника, який не виконує своїх зобов’язань“.

У ході наради присутні оглянули спортивний зал, де зіпсована підлога та стіни у грибку від протікання, а також піднялися на дах. Присутніх вразило, що об’єм робіт навіть наполовину не виконаний і працює лише 6 людей. Тому нереально виконати роботи у зазначений термін, а саме до 31 травня.

Представники силових структур мали можливість висловитися, зокрема прокурор Новоград-Волинської місцевої прокуратури Лівіна В.О. наголосила, що буде прийнято рішення: чи то буде відкрито кримінальне впровадження, чи будуть вжиті інші дії. 

У результаті обговорення міський голова В.Л.Весельський прийняв остаточне рішення, що підрядна фірма має докласти усі зусилля аби до відзначення Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“ були здані роботи з реконструкції даху будівлі НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня». А після свята – з реконструкції даху будівлі колегіуму по вул. Співдружності, 3/8. Інакше справа буде передана до правоохоронних органів.

Тож сподіваємось, що ПП «Компанія РОС» нарешті доведе до завершення розпочаті будівельні роботи й учні навчатимуться у комфортних умовах.

 

Відділ інформації та зв’язків 

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія