Міський голова привітав вихованців обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради з Днем Святого Миколая

20 Грудня 2016, 8:18

В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття. Дітлахи знають, що святий Миколай обов’язково прийде вночі і покладе для них під подушку бажані подарунки. Але є категорії діток, які в силу життєвих обставин вимушені зустрічати це свято не в рідній домівці.

19 грудня 2016 року міський голова Віктор Весельський, заступник міського голови Лариса Шутова, депутат міської ради, голова профспілки медичних працівників Костянтин Шнайдер відвідали обласний спеціалізований будинок дитини Житомирської обласної ради, де привітали вихованців закладу зі святом Святого Миколая, вручили їм солодкі подарунки і побажали кожній дитині великого добра та найближчим часом обов’язково знайти люблячих батьків. А також подякували працівникам будинку дитини за те, що вони створили прекрасні родинні умови для дітей, які так потребують уваги та тепла з боку дорослих.

Директор закладу Василь Радченко подякував за увагу до потреб дітей, а діти віддячили гостям своїми радісними посмішками.

На сьогодні заклад функціонує як спеціалізований будинок дитини – для медико-соціального захисту дітей-сиріт, дітей, які залишились без піклування батьків, з вадами фізичного та розумового розвитку. Тут виховується 49 дітей віком до 6 років, якими опікуються висококваліфіковані лікарі, а також педагоги, медсестри та молодший медичний персонал.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія