Міський голова привітав вихованців та колектив обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради з новорічними та різдвяними святами

29 Грудня 2016, 18:51

Новорічні та різдвяні свята завжди викликають почуття родинного затишку та тепла. Проте, на жаль, є дітки, які не в повній мірі відчувають радість від свят. У ці дні, завдання керівництва міста полягає в тому, аби приділити максимум уваги тим діткам, які відносяться до соціально-вразливої категорії.

29 грудня 2016 року, напередодні новорічно-різдвяних свят, міський голова Весельський Віктор Леонідович разом із секретарем міської ради Пономаренко Оленою Анатоліївною, заступником міського голови Гвозденко Оксаною Василівною, начальником відділу культури міської ради Заєць Ларисою Вікторівною, начальником управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Борис Наталією Петрівною, і звичайно ж з Дідом Морозом та Снігуронькою, завітали до обласного спеціалізованого будинку дитини Житомирської обласної ради, де привітали вихованців та увесь колектив закладу з наступаючими святами, а також вручили малечі новорічні подарунки.

Віктор Леонідович побажав всім присутнім міцного здоров’я, віри, любові, надії та оптимізму, щастя та казкових подій, здійснення усіх задумів та сподівань.

Всі дівчата та хлоп’ята були в гарних новорічних костюмах та водили хороводи з Дідом Морозом та Снігуронькою.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія