Міський голова привітав випускників-медалістів загальноосвітніх навчальних закладів Новограда-Волинського

31 Травня 2016, 1:07

Міська влада завжди приділяє увагу обдарованій молоді, стежить за її успіхами. 31 травня у великій залі Будинку рад відбулась зустріч міського голови Віктора Весельського з гордістю та майбутнім Новограда-Волинського – випускниками загальноосвітніх навчальних закладів міста, які нагороджені золотими та срібними медалями. Цього року їх 30. Під час навчання учні демонстрували високий рівень знань з базових дисциплін, ставали учасниками і переможцями різнопланових інтелектуальних конкурсів та змагань, за що й були нагороджені медалями.

На зустрічі були присутні секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, заступник начальника управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, головний спеціаліст цього ж управління Ірина Сиротюк, методисти інформаційно-методичного центру, керівники загальноосвітніх навчальних закладів міста, батьки, рідні та друзі випускників.

Міський голова Віктор Весельський урочисто привітав медалістів, зазначивши: «Від щирого серця вітаю вас із закінченням школи і початком дорослого життя.

Позаду – звичне подвір’я рідної школи, попереду – незвідані дороги майбутнього.

Проте ви є щасливими володарями потужної сили, яка виведе вас на омріяні висоти. Ви – медалісти! Я можу з упевненістю сказати, що у цій залі зібралася молода еліта нашої держави.

Щедрим на медалі став 2016 рік для шкіл Новограда-Волинського – 30 випускників загальноосвітніх навчальних закладів міста отримали медалі: 19 золотих та 11 срібних.

Після державної підсумкової атестації та випускного балу розпочинається доросле життя, де на вас чекають нові вершини та нові досягнення.

Будувати своє майбутнє ви розпочали ще у рідній школі. Отримані знання – це ваше безцінне багатство і це багатство буде слугувати вам усе подальше життя. Бажаю, щоб кожен із вас зробив правильний вибір, здійснив свою мрію і продовжував навчання в обраному напрямку. Вірю, що всі ви вже восени будете навчатися у вищих навчальних закладах.

Завжди пам’ятайте: ваші батьки, наставники, рідне місто покладають на вас великі сподівання. Ваші успіхи стануть найвищою винагородою вашим учителям та рідним.

Саме ви – надія нашої громади – невдовзі будуватимете нове щасливе обличчя нашого міста, де пануватимуть добро, стабільність та людські цінності.

Ваша енергія й патріотизм, освіченість і висока культура необхідні місту, в якому ми живемо.

Перед вами розстеляється широка дорога, відкриваються нові можливості й перспективи. Завжди пам’ятайте, що головне в житті – допомагати людям, творити добро, дарувати радість, шанувати батьків та вчителів, працювати наполегливо й натхненно.

Зичу вам, дорогі медалісти, щастя, найміцнішого здоров’я, натхнення та успіхів у досягненні поставленої мети. Бажаю правильно зробити свій професійний вибір, упевнено йти дорогою знань та професійної майстерності, збагачуватись духовною наснагою, любов’ю до своєї рідної землі, готовністю та вмінням працювати на її благо.

Хай щедрою на вагомі здобутки та радість буде ваша доля! Будьте впевненими в собі, у власних силах, непохитно вірте у свій успіх!

Я переконаний, що ваш молодечий запал, віра в себе і знання, які ви здобули у школах Новограда-Волинського, змінять життя на краще!

Слава Україні!»

Очільник міста вручив медалі кращим випускникам НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня», колегіуму, ЗОШ №3, №6, №9 та СШ №4, у яких ці обдаровані діти навчались. Кожного із них із гордістю представила завідувач інформаційно-методичного центру Світлана Філанчук, розказавши про їх досягнення за шкільні роки, інтереси, вподобання та плани на майбутнє.

З напутнім словом до юних новоград-волинців звернувся директор НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня» Юрій Рошка. Самі ж випускники висловили слова вдячності вчителям та батькам за знання і підтримку. Благословили дітей на щасливе доросле життя батьки.

Захід пройшов у теплій та затишній атмосфері, з радісними посмішками від отриманих перемог та з нотками смутку від прощання з незабутніми шкільними роками і безтурботним дитинством.

Закінчилась зустріч спільним фото міського голови та медалістів.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія