Міський голова та секретар міської ради взяли участь у Загальних зборах (Конференції) Асоціації міст України

15 Листопада 2017, 0:56

14 листопада 2017 року міський голова Віктор Весельський та секретар міської ради Олена Пономаренко взяли участь у Загальних зборах (Конференції) Асоціації міст України, які проходили у місті Києві під головуванням Голови Асоціації міст України, Київського міського голови Віталія Кличка.

Збори проходили за участі близько 300 представників органів місцевого самоврядування-членів АМУ. Серед запрошених, які прибули на Збори: Прем’єр-Міністр України В.Гройсман, народні депутати України, члени Уряду, Віце-прем’єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Г.Зубко, Міністр фінансів О.Данилюк, Міністр освіти і науки Л.Гриневич, Міністр соціальної політики А.Рева, Міністр Кабінету Міністрів О.Саєнко.

На порядок денний Загальних зборів було винесено ряд організаційних питань діяльності Асоціації, міські голови заслухали Звіт про роботу Правління та Виконавчої дирекції Асоціації міст України за 2017 рік, учасники зборів ухвалити Фінансово-господарський звіт Правління Асоціації міст України за 2017 рік та бюджет АМУ на 2018 рік.

Крім того, було розглянуто питання обрання Голови Асоціації. Правління АМУ рекомендувало на цю посаду вдруге обрати Київського міського голову Віталія Кличка. За підсумками голосування його кандидатуру учасники Зборів підтримали одноголосно.

Також Загальні збори схвалили оновлений склад Правління АМУ.

 

За матеріалами сайту АМУ: https://www.auc.org.ua/…/vitaliya-klychka-pereobrano-na-pos…

 

Чат-бот Гаряча лінія