Міський голова відвідав Майстрівський старостинський округ

28 Листопада 2023, 21:23

Відбулася робоча поїздка міського голови Миколи Боровця в Майстрівський старостинський округ. Очільник громади спільно з заступницею міського голови Наталією Борис, старостою Майстрівського старостинського округу Генадієм Челядіним, заступником старости Олексієм Борисюком зустрілися з мешканцями та обговорили ряд актуальних питань щодо покращення життєзабезпечення округу.

Зокрема, люди пропонують вирішити проблему відсутності свердловини на воду, провести асфальтування дороги по вул. Полянського, в початковій школі облаштувати місце для стоянки велосипедів учнів та працівників, покращити освітлення на вул. Воля.

Потребує також капітального ремонту приміщення медичного пункту в с. Майстрова Воля. Мешканці звернулися з проханням облаштувати дитячий та спортивний майданчики. Особливе прохання було про облаштування на прилеглій території школи площадки та викладення доріжки з плитки.

Міський голова надав ряд доручень старості Геннадію Челядіну щодо розв’язання піднятих жителями округу питань. Окремо ознайомив людей з особливостями міського бюджету 2023 року, як підтримували ЗСУ, вирішували питання життєзабезпечення громади.  Подякував людям, які прийшли на зустріч, за їх довіру і бажання розвивати села округу. Микола Боровець зазначив, що в зв’язку з державними обмеженнями щодо здійснення бюджетних видатків в 2024 році, не всі проблеми в умовах воєнного стану можливо вирішити, особливо в частині фінансування. Проте, спільно з депутатським корпусом максимально буде прагнути покращити розвиток інфраструктури округу, якості надання послуг в інтересах людей.

На завершення міський голова, запросив усіх взяти участь у роботі стратегічних сесій для напрацювання пропозицій до Стратегії розвитку громади на 2024 – 2028 роки.

 Відділ інформації міської ради

Чат-бот Гаряча лінія