Міський голова відвідав ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод»

19 Травня 2016, 0:08

17 травня 2016 року міський голова Віктор Весельський разом із першим заступником міського голови Сергієм Колотовим ознайомилися з технологічним процесом виробництва хлібобулочних виробів ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» та поспілкувалися з колективом підприємства.

ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» є одним з найбільших регіональних виробників хліба та хлібобулочної продукції в Житомирській області, який зокрема забезпечує своє продукцію навчальні заклади нашого міста, м. Баранівка, санаторних закладів м. Житомир, тощо. Хлібозавод був заснований в 1944 році. Девіз підприємства: «Жодної копійки прибутку на здоров’ї споживача!»

Продукція на підприємстві виготовляється за сучасними, новими технологіями, з дотриманням усіх норм та стандартів, в чому керівництво міста та представники місцевих ЗМІ мали можливість особисто переконатися.

Сергій Портянко, який очолює підприємство з 1989 року, під час екскурсії цехами та приміщеннями заводу, показав сучасне обладнання, ознайомив з принципом його роботи, продемонстрував систему автоматизованого керування технологічним процесом, яке відбувається з комп’ютерного центру та ін. Присутні мали можливість ознайомитися з технологічним циклом випікання хлібобулочних виробів, а також спостерігати за робочим процесом, побачити умови праці робітників.

Зокрема, Сергій Федорович зазначив, що на підприємстві працює 239 працівників, які мають відповідну кваліфікацію, сумлінно та відповідально виконують свою роботу. Протягом останніх 10 років 13,5 млн. гривень було вкладено в удосконалення процесів виробництва продукції. Відповідні роботи з реконструкції цехів та удосконалення технологічних процесів продовжуються, без зупинки виробництва. У минулому році від підприємства до міського бюджету надійшло близько 1 млн. 200 тис. грн., за підрахунками у поточному році ця сума буде становити майже 2 млн. грн., тобто на 60% більше.

Також керівник ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» наголосив, що покупцеві продукція підприємства пропонується за конкурентоспроможними, економічно-обгрунтованими цінами. Та запевнив, що на сьогодні немає факторів, які б дали поштовх до введення нових цін на хлібобулочні вироби, в плані їх зростання. У разі подальшого збереження стабільної ситуації, підприємство буде робити все можливе, щоб до кінця року цінова політика залишалася на такому ж рівні, та в достатній кількості забезпечить хлібобулочними виробами населення міста.

Міський голова висловив вдячність керівнику та працівникам хлібозаводу за теплу зустріч, конструктивну бесіду, позитивні враження, цікаву та корисну інформацію.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської рад

 

Чат-бот Гаряча лінія