Міський голова Віктор Весельський оглянув хід виконання робіт з благоустрою кладовища на вул. Коростенській

4 Травня 2016, 3:35

4 травня 2016 року міський голова Віктор Весельський, за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко, першого заступника міського голови Сергія Колотова, заступників міського голови Оксани Гвозденко та Лариси Шутової, керуючого справами виконавчого комітету міської ради Дмитра Ружицького, оглянув хід виконання робіт з благоустрою кладовища на вул. Коростенській.

Під час попереднього об’їзду цієї території, 30 березня 2016 року, очільник міста дав ряд доручень щодо приведення в належний стан міського єврейського кладовища, на якому є поховання відомих та видатних осіб єврейської національності. Зокрема, звягельських цадиків р. Іхела-Міхела (1788-1856) та р. Мордхеле (1825-1900) Голдманів. А також  тут похований єврейський письменник Мордехай-Зеєв Феєрберг (1874-1899), який народився та жив у місті Новограді-Волинському, залишивши помітний слід у сучасній світовій літературі.

Наразі на об’єкті розчищено хащі кущів на давніх захороненнях та ведуться роботи по встановленню паркану навколо території кладовища. Тож, роботи з реставрації і впорядкування місць поховань визначних діячів світового значення у нашому місті під особистим контролем міського голови Віктора Весельського.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія