Міський голова Віктор Весельський оглянув виконані роботи з облаштування доріг в мікрорайоні «Морське»

28 Квітня 2016, 3:07

У 2016 році в Новограді-Волинському заплановано ряд робіт з ремонту та облаштування доріг міста. Відповідні роботи було розпочато з мікрорайону «Морське».

Так, 26 квітня міський голова Віктор Весельський разом з начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком та інженером технагляду цього ж управління Валентиною Мосейчук оглянули виконані роботи з облаштування м’якого покриття доріг на вулицях Князів Острозьких, Кисельова, Данила Галицького та 1-го провулку Михайла Драгоманова. Очільник міста особисто пройшовся цими вулицями та поспілкувався з виконавцем робіт Юрієм Тарнавським. До початку проведення відповідних робіт з облаштування дорожнього покриття тут були чагарники та звалища цегли, які було прибрано і вивезено.

Кошти на утримання вулиць міста виділено з міського бюджету. Наразі ведуться роботи з облаштування доріг в мікрорайоні «Смолка», де виконавцем робіт визначено ТОВ «Новоград-Волинські шляхи».

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія