Міський голова Віктор Весельський ознайомився з діяльністю позашкільних закладів міста

18 Квітня 2016, 0:21

14 квітня 2016 року міський голова Віктор Весельський, разом із секретарем міської ради Оленою Пономаренко та заступником міського голови Оксаною Гвозденко, здійснив об’їзд позашкільних закладів міста. Зокрема, було оглянуто та обговорено основні напрямки діяльності міського Палацу дітей та молоді, а також Центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Міський голова пройшовся будівлями цих закладів, ознайомився з їх історією та творчими здобутками, роботами гуртківців.

Директор міського Палацу дітей та молоді Ольга Добровольна провела екскурсію музеєм льону, показала приміщення, в яких діти та молодь отримують додаткову освіту, спрямовану на здобуття знань, умінь і навичок за інтересами, зокрема центр раннього творчого розвитку – «Першоцвіт».

Директор Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Валентина Найдюк провела очільника міста, секретаря міської ради та заступника міського голови майстернями закладу, де молодь розвиває свої здібності до науки і техніки. А також було продемонстровано їзду на карті (невеликому гоночному автомобілі з відкритими колесами).

У ході бесіди з керівниками позашкільних закладів було визначено основні проблемні питання, які потребують підтримки місцевої влади. Міський голова наголосив на необхідності створення належних умов для забезпечення потреб підростаючого покоління у творчій самореалізації та організації змістовного дозвілля.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія