Міський голова Віктор Весельський ознайомився з технологіями та новими впровадженнями ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“

19 Січня 2018, 14:44

18 січня 2018 року, на запрошення генерального директора ПАТ „Новоград-Волинський хлібозавод“, члена виконавчого комітету міської ради Сергія Портянко, міський голова Віктор Весельський відвідав підприємство, яке є одним з найбільших регіональних виробників хліба та хлібобулочної продукції у Житомирській області.

Із часу заснування, а це понад 70 років, хлібозавод постійно розвивається. Так, вдосконалюється рецептура, розширюється асортимент, оновлюються технологічні лінії та посилюється контроль якості. Продукція на підприємстві виготовляється за сучасними, новими технологіями, з дотриманням усіх санітарних норм та державних стандартів.

За рік, який минув з останнього візиту очільника міста на хлібозавод, підприємство значно наростило свої потужності. Свідченням цього став огляд цехів та приміщень заводу, у ході якого керівник ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» показав сучасне оновлене обладнання, ознайомив з принципом його роботи, технологічним циклом виробництва та умовами праці робітників.

Також Сергій Федорович наголосив, що не збирається зупинятися на досягнутому та має багато конструктивних планів не лише щодо подальшої реконструкції цехів і удосконалення технологічних процесів, а й благоустрою території підприємства згідно європейських стандартів.

Міський голова висловив вдячність керівнику хлібозаводу за теплу зустріч, змістовну бесіду та позитивні враження.

 

Чат-бот Гаряча лінія