Міський голова Віктор Весельський провів черговий прийом громадян

19 Серпня 2016, 3:16

Вже традиційно щоп’ятниці міський голова Віктор Весельський здійснював прийом громадян. Цього тижня прийом відбувся у громадській приймальні №1 Будинку рад. Як показує досвід, такі прийоми є досить важливими щодо вивчення та вирішення проблем жителів міста, і як зазначає міський голова – всі мають право потрапити на щопя’тничний прийом. Але, знову ж таки наголошуємо, що перш необхідно звертатися до депутатів міської ради,  начальників управлінь та відділів міської ради, профільних заступників міського голови, які приймають щоденно відповідно до затвердженого графіку прийомів громадян і в разі не вирішення піднятих питань звертатися до міського голови. Але, як показує досвід, мешканці бажають потрапити лише до міського голови не звертаючись попередньо до відповідних фахівців, адже більшість новоград-волинців звернення до очільника міста вважають останньою інстанцією у вирішенні їх проблем.

Тож 19 серпня до В.Л.Весельського звернулося 23 особи з них 4 громадян з району. Традиційно звернення стосувалися широкого спектру питань: допомога у лікуванні, надання матеріальної допомоги, оформлення групи по інвалідності, земельні питання, допомоги щодо працевлаштування та інше. Також під час прийому  приходили громадяни висловити слова щирої вдячності  міському голові за допомогу у вирішенні проблем з якими вони зверталися. Одна з мешканок звернулася з досить цікавою та слушною пропозицією: є зацікавленість та фінансова підтримка з боку австрійської громадянки, яка раніше мешкала в місті, щодо вилову бродячих собак з метою їх подальшої стерилізації та щеплення.

На прийомі Віктор Леонідович акцентував увагу на кожному зверненні, за результатами розгляду порушених питань очільник міста доручив відповідним управлінням, відділам та службам міської ради опрацювати озвучені звернення та вжити заходів для їх вирішення.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія