Міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян

15 Лютого 2019, 20:02

У п’ятницю, 15 лютого 2019 року, у громадській приймальні №1 міської ради міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян. Маючи позитивний досвід з успішного вирішення питань після звернень до очільника міста, мешканці Новограда-Волинського звертаються до керівництва міста у пошуках допомоги та підтримки.

Загалом цього дня до міського голови звернулось 11 жителів міста, в тому числі звернення були і колективними. Більшість питань, з якими містяни зверталися до очільника міста, стосувалися  житлово-комунальної галузі.

Так, представники  ГО «Мамочки Новограда» звернулися із зауваженнями та пропозиціями щодо проекту «Комплексна реконструкція центрального парку культури та відпочинку», презентація якого відбулася напередодні 14 лютого. Зокрема, активістами було наголошено на розбіжностях у проекті щодо встановлення майданчику, про що йшла мова під час обговорення даного питання влітку.

Також очільник міста розглянув два колективні звернення, щодо  вирішення питань водопостачання  в будинку на вул. Вокзальній та аварійної ситуації, що склалася внаслідок тріщини в будинку на вул. Пушкіна,3.

За результатами спілкування міський голова надав новоград-волинцям необхідні консультації та роз’яснення, а також протокольні доручення керівникам відповідних структурних підрозділів та управлінь.

 

Чат-бот Гаряча лінія