Міський голова Віктор Весельський провів особистий прийом громадян
Особистий прийом громадян – одна із форм спілкування представників влади з населенням, яка проводиться для реалізації громадянами свого права на звернення та оперативного вирішення актуальних питань на основі якісного і своєчасного розгляду заяв, пропозицій та скарг.
З метою оперативного вирішення проблемних питань жителів міста, 24 січня 2020 року міський голова Віктор Весельський за участі секретаря міської ради Олени Пономаренко у громадській приймальні №1 міської ради провів особистий прийом громадян.
Цього дня на прийом до очільника міста новоград-волинці зверталися, зокрема, щодо розв’язання земельних спорів між сусідами, виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, будівництва хокейного майданчика, проблем галузі житлово-комунального господарства, в тому числі щодо освітлення в під’їзді, вирішення житлово-квартирних питань, працевлаштування та інших сфер життєзабезпечення.
За результатами прийому громадян заявникам надано відповідні роз’яснення щодо шляхів вирішення порушених питань. Також міський голова наголосив керівникам відповідних служб на необхідності безумовного контролю за перебігом розв’язання кожного проблемного питання.
Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради