Міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч щодо впровадження «картки новоград-волинця»

25 Листопада 2016, 5:38

У серпні 2016 року міський голова провів нараду з керуючими банківських установ міста з питань користування кредитними лініями. Під час зустрічі, зокрема, було обговорено питання щодо розробки механізму впровадження «картки новоград-волинця», про що було зазначено у передвиборчій програмі Віктора Весельського. Крім того, банкіри запевнили, що найближчим часом нададуть свої пропозиції щодо реалізації та запровадження даного проекту.

Отож, 25 листопада міський голова Віктор Весельський провів робочу зустріч із заступником начальника Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Миколою Шульгою та керуючою філією Житомирського обласного управління ТВБВ №10005/057 Валентиною Прокопчук щодо впровадження «картки новоград-волинця». Також участь у нараді взяли перший заступник міського голови Сергій Колотов, заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук, заступники міського голови Оксана Гвозденко та Лариса Шутова, начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ, начальник відділу програмно-комп’ютерного забезпечення міської ради Ружена Мельник.

Метою створення інформаційно-телекомунікаційної системи «картка новоград-волинця» є надання мешканцям міста зручного та універсального інструменту для отримання соціальної допомоги, такої як забезпечення обліку проїзду в громадському міському пасажирському транспорті; отримання соціального дисконту для оплати товарів, а також пільг в аптечних пунктах при безкоштовному отриманні чи купівлі медикаментів; обслуговування в лікувально-профілактичних установах, отримання медичних послуг, тощо.

Тож, у ході зустрічі було обговорено переваги, які матимуть місцеві жителі після реалізації ініціативи міського голови, механізм та спільні наступні кроки у впровадженні даного проекту.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія