Міський голова Віктор Весельський провів виїзний прийом громадян

10 Червня 2019, 16:23

З метою надання допомоги у вирішенні проблемних питань жителів Новоград-Волинської міської ОТГ, 7 червня 2019 року міський голова Віктор Весельський провів виїзний особистий прийом громадян у Ліцеї №11 (мікрорайон «Болгарбуд»).

Цього дня новоград-волинці піднімали як особисті, так і колективні питання.

Зокрема, звернулась мешканка, яка проживає на вулиці Рибалка, щодо сприяння у наданні дозволу на встановлення індивідуального опалення.

Також надійшло звернення від небайдужої жительки вулиці Лянгуса щодо сприяння її сусіду у відновленні постачання електричної енергії до житлового будинку. Попередньо заявник звернувся до АТ «Житомиробленерго», звідки його запит був перенаправлений до Новоград-Волинського РЕМ.

Ще одна громадянка прийшла з проханням сприяти у вирішенні питання щодо надання житла як внутрішньо переміщеній особі зі східних регіонів України.

Крім того, були звернення, що стосувалися земельних відносин, ремонту каналізаційного колодязя на вулиці Шевченка, 71, надання матеріальної допомоги, направлення на оперативне лікування до закладів охорони здоров’я міста Києва, тощо.

На всі звернення громадян міський голова Віктор Весельський надав відповіді та відповідні доручення щодо вирішення тих питань, які потребують більш детального вивчення і опрацювання.

Затим директор Ліцею №11 Аліна Табакова ознайомила очільника міста з напрацюваннями та організацією роботи у навчальному закладі.

 

Чат-бот Гаряча лінія