Міський голова Віктор Весельський провів зустріч з керівництвом служби автомобільних доріг в Житомирській області
![Міський голова Віктор Весельський провів зустріч з керівництвом служби автомобільних доріг в Житомирській області](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1dr9nko1b1hn21lhg2lie7p149u1hn.jpg)
22 квітня 2016 року міський голова Віктор Весельський провів зустріч з керівництвом служби автомобільних доріг в Житомирській області з приводу ремонту «Житомирського» мосту і облаштування пішохідного переходу в районі житлового масиву «Олександрівський». Очільник міста, разом з секретарем міської ради Оленою Пономаренко, начальником управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександром Богданчуком, інженером технагляду цього ж управління Валентиною Мосейчук, депутатами міської ради та представниками з області, здійснив виїзд на зазначені місця. Було обговорено питання щодо проведення відповідних робіт на цих об’єктах.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради