Міський голова Віктор Весельський в черговий раз оглянув хід виконання робіт з благоустрою території біля пам’ятного знаку на вшанування жертв Чорнобильської катастрофи

21 Квітня 2016, 1:36

20 квітня 2016 року міський голова Віктор Весельський, за участі секретаря міської ради, заступників міського голови та начальників відповідних управлінь і відділів міської ради, в черговий раз оглянув хід виконання робіт з благоустрою території біля пам’ятного знаку на вшанування жертв Чорнобильської катастрофи.

Цьогоріч, 26 квітня, виповниться 30 років з моменту аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Відповідно до розпорядження міського голови від 07.04.16 № 68, затверджено план міських заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи. Зокрема, щодо проведення  благоустрою  території, прилеглої до пам’ятного знаку вшанування жертв Чорнобильської катастрофи – висаджування квітів, озеленення, облаштування пішохідних доріжок, встановлення освітлення та лавок для відпочинку, тощо. Також на пам’ятному знаку буде встановлено елемент ,,Янгол“.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія