Міський голова Віктор Весельський виступив перед громадою зі звітом про рік діяльності на посаді

26 Жовтня 2016, 3:25

25 жовтня 2016 року у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки міський голова В.Л. Весельський виступив перед громадою зі звітом про рік діяльності на посаді. Нагадаємо, що 25 жовтня 2015 року, тобто рік тому, відбулися місцеві вибори до рад усіх рівнів, під час яких більше 54% новоград-волинців надали кредит довіри Віктору Леонідовичу, і через 17 років після його повернення з Києва обрали міським головою на 5 років.

«Частину пунктів з передвиборчої програми уже вдалось виконати, по деяких зроблено певний обсяг роботи, завдяки чому ми знаходимося на завершальній стадії виконання. Однак, слід пам’ятати, що минув лише один рік після мого обрання, а попереду ще чотири роки плідної роботи!!!» – наголосив очільник міста.

У своїй доповіді Віктор Весельський окреслив перші кроки зроблені на посаді міського голови та виокремив три блоки питань, над якими почав працювати у першу чергу: 1. відновити довіру до місцевої влади; 2. впорядкувати тарифи на воду, проїзд у місцевому транспорті та ціни на ліки; 3. забезпечити належне функціонування різних галузей життєзабезпечення міста. А також зупинився на стратегічних напрямках роботи, присутні мали нагоду почути про основні показники соціально-економічного та культурного розвитку міста за звітний період: доходів та видатків міського бюджету, стану промисловості, питань зайнятості, міського пасажирського транспорту, підприємницької діяльності, залучення інвестицій, житлово-комунального-господарства, земельних питань та будівництва, соціального захисту громадян, стану медицини, освіти, молодіжної політики та спорту, культури та роботи органів виконавчої влади.

Під час заслуховування звіту міський голова окреслив не лише досягнення, а й найбільш актуальні та проблемні питання розвитку міста.

Підсумовуючи свій виступ, очільник міста наголосив, що завжди відкритий для спілкування, ділових пропозицій та окреслив принципи, за якими визначатиметься подальша робота впродовж каденції.

Зокрема, Віктор Весельський зазначив: „Все, що є доброго, зали­шаємо і рухаємося вперед. За 4 роки, що залишилися, ми з командою при підтримці депутатів, попри різні політичні погляди, при підтримці громади маємо зробимо місто найкращим“. Крім того, міський голова висловив вдячність усій громаді міста за підтримку та допомогу у вирішенні важливих проблем та наголосив, що по совісті до 2020-го буде працювати на користь громади. А також запевнив, що для міської влади у майбутніх діях пріоритетними завжди будуть інтереси людини.

На завершення звіту очільник міста вислухав пропозиції та відповів на запитання присутніх. Багато слів вдячності прозвучало в цей день на адресу Віктора Леонідовича за всі ті добрі справи, які він зробив та продовжує робити як для міста загалом, так і для городян.

З повним текстом звіту міського голови за рік діяльності на посаді можна ознайомитись за посиланням: http://novograd.osp-ua.info/?pokaz=112465

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія