Міський голова Віктор Весельський взяв участь в урочистій церемонії презентації проекту «Поліцейський офіцер громади»

30 Травня 2019, 14:29

28 травня 2019 року міський голова Віктор Весельський взяв участь в урочистій церемонії презентації проекту «Поліцейський офіцер громади», яка відбулася у місті Києві на Софіївській площі.

Презентація проходила за участю Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та Голови Національної поліції України Сергія Князєва, представників об’єднаних територіальних громад держави та представників Центрів розвитку місцевого самоврядування, які приєдналися до проекту.

Проект охоплює усі регіони держави. А це близько 30 тисяч населених пунктів, де проживає близько 28 мільйонів громадян. Мета проекту: тісна взаємодія поліцейського з об’єднаною територіальною громадою та орієнтація на її потреби.

Проект «Поліцейський офіцер громади» планують реалізувати у два етапи: перший (2019 рік) – налагодять роботу у 802 об’єднаних громадах, другий (2020 рік) – на території всієї держави.

Для того, аби стати офіцером громади, необхідно пройти спеціальне навчання та отримати відповідні навички, зокрема: у розслідуванні кримінальних проступків, вирішенні питань безпеки дорожнього руху, превентивна робота як з дорослими, так і дітьми, контролі за обігом зброї.

Наразі 34 поліцейських офіцери громади, які пройшли відповідне навчання, розпочнуть службу в 22-х територіальних громадах Дніпропетровщини.

(За матеріалами офіційного сайту Національної поліції: https://www.npu.gov.ua/…/v-ukrajini-zapustili-proekt-polic…/)

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія