Міський голова Віктор Весельський здійснив робочий візит до соціальних установ міста

5 Березня 2019, 23:32

5 березня 2019 року очільник Новограда-Волинського Віктор Весельський напередодні підсумкової наради галузі соціальної сфери за результатами роботи у 2018 році відвідав установи соціальної сфери, зокрема міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Антоніна Лапинська) і центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Новоград-Волинської міської ради (директор Ольга Буковська).

Міський голова Віктор Весельський оглянув приміщення даних соціальних установ, які розміщуються в одній будівлі. Також Віктор Леонідович поспілкувався з колективами вищезазначених установ на предмет покращення якості функціонування цих закладів. В свою чергу керівники соціальних установ озвучили очільнику міста свої результати роботи за 2018 рік та окреслили перспективний план розвитку на 2019 рік.

За результатами бесіди міський голова дав ряд доручень з метою поліпшення надання установами соціальних послуг та покращення діяльності міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді і центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів Новоград-Волинської міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія