Міський голова висловив подяку за плідну співпрацю завідувачу Новоград-Волинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України»

22 Березня 2019, 20:30

21 березня 2019 року відбувся урочистий захід у Новоград-Волинському міжрайонному відділі лабораторних досліджень державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» у зв’язку із залишенням посади її завідувача Людмили Прохор.

Майже 30 років свого життя Людмила Миколаївна присвятила забезпеченню санітарно-епідеміологічного благополуччя населення міста та району.

Прохор Л.М. заслужений лікар України, відмінник охорони здоров’я, лауреат обласної премії імені О.Ф.Гербачевського, депутат міської ради 4 скликання, нагороджена відзнакою міста Новограда-Волинського орденом «Звягель». 

З цієї нагоди міський голова Віктор Весельський у супроводі начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомира Дутчака подякував Людмилі Миколаївні за нелегку, але важливу роботу, високий професіоналізм, наполегливість і принциповість, побажав міцного здоров’я, добробуту, миру і злагоди, вручив Подяку міського голови та квіти.

Також до привітань та слів вдячності за багаторічну плідну працю долучились заступники директора ДУ «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України» Олег Васильков та Олександр Волков, голова Профспілкового комітету Іван Дайнеко, головний лікар комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання» Василь Борис.

Зі зворушливими і теплими словами звернулися до свого колишнього керівника й працівники Новоград-Волинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень державної установи «Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України», які відзначали вміння О.М. Прохор бути водночас вимогливим і людяним начальником, у будь-якій робочій ситуації знаходити прийнятний для усіх сторін компроміс, бути уважним до людей.

Наталія Корпач, яка змінила Людмилу Миколаївну на посаді завідувача зізналася, що для всіх вона є взірцем для наслідування.

У свою чергу Людмила Прохор подякувала усім за роки спільної роботи і підкреслила, що їй дуже приємно було спілкуватися з людьми, які зібралися в залі.Також зазначила, що колектив, який вона полишає, складається з професіоналів своєї справи.

 

Чат-бот Гаряча лінія