Міський голова здійснив об’їзд закладів освіти міста

22 Червня 2017, 22:12

21 червня 2017 року міський голова Віктор Весельський за участі заступника начальника управління освіти і науки міської ради Аліни Табакової оглянув хід виконання будівельних робіт з реконструкції дахів будівель колегіуму та НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня», а також територію, де попередньо планується будівництво льодового майданчику у ЗОШ №5, та завітав до ЗОШ №7 з метою перевірки усунення недоліків, виявлених у ході попереднього позапланового об’їзду закладів освіти, який відбувся 11 травня цього ж року.

Після ознайомлення з ходом робіт у НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа І ступеня», очільник міста дав доручення через місяць за участі обласного керівництва управління освіти і науки міської ради провести повторний виїзд у навчальний заклад з метою перевірки готовності об’єкту. Директор гімназії Юрій Рошка запевнив, що усі ремонтні роботи буде виконано до Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела».

У колегіумі міський голова поспілкувався з директором навчального закладу Камілою Сідлецькою, яка зазначила, що згідно з графіком виконання будівельно-монтажних робіт на 2017 рік, затвердженого додатковою угодою, кінцевий строк виконання робіт з реконструкції даху будівлі колегіуму – 31 серпня 2017 року. Станом на 21 червня роботи на даху закладу взагалі не ведуться, що призводить до суттєвого сповільнення завершення підрядником робіт по об’єкту та може призвести до чергового порушення умов договору і як наслідок неналежного функціонування закладу у новому навчальному році.

Як зауважила заступник начальника управління освіти і науки міської ради Аліна Табакова, усі неодноразові вимоги замовника, управління освіти і науки міської ради, щодо несвоєчасного виконання робіт, підрядник ігнорує, не дивлячись на те, що кошти виділені та роботи оплачуються своєчасно.

Тож, міський голова Віктор Весельський направив офіційний лист засновнику приватного підприємства «Компанія РОС» Олександру Саюку з проханням вжити всіх необхідних заходів для вчасного і належного виконання зобов’язань підрядником.

Під час перевірки усунення недоліків, виявлених у ЗОШ №7 у ході об’їзду міським головою закладів освіти 11 травня, було відмічено, що станом на 21 червня територію школи, медпункт та санузли приведено в належний стан, також знято російськомовні стенди часів СРСР. У зв’язку з усуненням недоліків, наказом управління освіти і науки міської ради із директора ЗОШ №7 Віктора Овдіюка знято дисциплінарне стягнення.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія