Міський голова зустрівся з обласним військовим комісаром

8 Червня 2016, 2:03

З метою комплектування керівних посад у ЗС України найбільш підготовленими професіоналами Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ щодо призначення семи обласних військових комісарів, які підтвердили свою фахову майстерність під час ведення бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляють на сайті Міноборони.

Усі призначені офіцери раніше обіймали посади у бойових бригадах, вони спроможні приймати ефективні управлінські рішення із забезпечення комплектування ЗС України військовослужбовцями за контрактом.

Відповідно до на наказу С.Т.Полторака полковника Колесніченка Юрія Івановича призначили військовим комісаром Житомирського обласного військового комісаріату оперативного командування «Північ».

6 червня 2016 року міський голова В.Л. Весельський зустрівся з новопризначеним обласним військовим комісаром полковником Ю.І. Колесніченком та військовим комісаром Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату підполковником С.І.Канюкою. Під час зустрічі були обговорені питання стосовно підготовки до 7 хвилі мобілізації, виконання планових завдань на військову службу за контрактом, призову громадян на військову строкову службу, організацію взаємодії між міською владою та військовим комісаріатом стосовно матеріально технічної бази та інформаційного супроводу.

Довідково: Відомо, що Юрій Іванович Колесніченко — учасник російсько-української війни 2014—2016. Батьки його були учителями, 1984 року закінчив Башилівську ЗОШ. На лінії фронту — з 25 березня 2014-го.

Протистояв військовій агресії на Чонгарі, брав участь у боях за Широкине, Дебальцеве. У грудні 2015-го — заступник начальника штабу сектора «М».

За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку відзначений орденом Богдана Хмельницького III ступеня.
 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія