Міський голова зустрівся з першим заступником голови Житомирської обласної ради

2 Серпня 2019, 16:55

01 серпня 2019 року під час участі у засіданні двадцять п’ятої (позачергової) сесії Житомирської обласної ради міський голова Віктор Весельський звернув увагу присутніх у сесійній залі депутатів обласної ради, керівників області та силових структур на подію, що сталася в ніч на 1 серпня 2019 року на кладовищі по вул. Чехова, де невідомі особи розбили 16 пам’ятників на могилах, 5 з яких на місці поховання загиблих учасників АТО.

У другій половині дня, 01 серпня у місто Новоград-Волинський за дорученням прибув перший заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко, який виїхав на місце події, що сталася на міському кладовищі.

Під час зустрічі з міським головою Віктором Весельським заступник голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренко зазначив, що керівництво області буде сприяти та контролювати хід ведення розслідування по даній справі. Крім того, обговорили можливі варіанти фінансової допомоги для відновлення пам’ятників

На завершення зустрічі міський голова Віктор Весельський ознайомив першого заступника голови Житомирської обласної ради Сергій Крамаренка з організацією роботи виконавчого комітету та Новоград-Волинської міської ради.

 

Чат-бот Гаряча лінія