Міський голова зустрівся з представниками релігійних конфесій міста

1 Грудня 2016, 6:09

1 грудня  2016 року міський голова Весельський В.Л. зустрівся з представниками релігійних конфесій міста. У заході взяли участь  секретар міської ради Пономаренко О.А., заступник міського голови Гвозденко О.В., радники міського голови Бусленко В.Т., Мартинюк М.І. та начальник відділу культури міської ради Заєць Л.В.  Мета зустрічі – спільна діяльність органів влади та духовенства у вирішенні різноманітних суспільних проблем, об’єднання зусиль у напрямку національно-духовного відродження, реалізація спільних благодійних акцій та доброчинних заходів.

Із вступним словом до присутніх священнослужителів звернувся очільник міста, який поінформував про основні напрямки роботи міської влади щодо забезпечення життєдіяльності міста, запросив приймати участь у загальнодержавних та міських заходах, акцентував  увагу на шляхах консолідованої співпраці з релігійними громадами щодо просвітницької, виховної роботи,  об’єднувати зусилля щодо допомоги нашим військовослужбовцям в АТО.

Під час спілкування представники релігійних громад окреслили питання, що стосуються благоустрою церковних територій, висловили своє бачення щодо співпраці із владою з різних питань, а також подякували керівництву міста за злагоджену роботу, допомогу в організації та проведенні різних заходів.

Підтримуючи та продовжуючи тему духовності та моралі, порушувалося ряд проблем, на котрі потрібно звернути увагу задля їх вирішення. Зокрема, проведення відповідних заходів серед молоді задля пропагування основних християнських моральних цінностей, як представникам різних конфесій так і владним структурам.

В ході  зустрічі було обговорено суспільно-політичну ситуацію в країні та місті. Присутні були спільні в думці, що у своїх молитвах віруючі мають молитися за стабілізацію у державі, збереження миру і єдності в Україні, зміцнення і оздоровлення нашого суспільства, а також надалі співпрацювати з міською владою.  Міський голова Віктор Леонідович Весельський  подякував представникам духовенства міста за порозуміння та подальшу тісну співпрацю на благо територіальної громади міста.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія