Міський парк культури і відпочинку має стати улюбленим місцем проведення дозвілля дітей і дорослих

13 Травня 2016, 23:32

12 травня 2016 року міський голова Віктор Весельський оглянув стан об’єктів та майна, які розташовані на території міського парку культури і відпочинку. Участь у обговоренні питання з визначення видів робіт з благоустрою місця, де своє дозвілля проводить молодь та жителі міста, взяли секретар міської ради Олена Пономаренко, заступник міського голови Оксана Гвозденко, депутат міської ради Андрій Рассадін, начальник фінансового управління Ірина Ящук, начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць, начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук, інженер технагляду цього ж управління Валентина Мосейчук, начальник комунального підприємства «Новоград-Волинськжитлосервіс» Богдан Прусак.

Під час огляду вразив безлад на території парку. Даний об’єкт потребує проведення капітальних ремонтних робіт, а саме: заміни та ремонту лавок, тротуарної плитки, бордюрів, упорядкування клумб, облаштування доріжок, дитячих майданчиків та ін. Крім того, було зауважено, що на території парку знаходяться приватні та орендовані об’єкти, прилеглу до яких територію мають утримувати в належному стані їх власники і орендарі.

Першочергово, було запропоновано створити комісію з інвентаризації об’єктів та майна, розташованих на території парку культури і відпочинку, та визначити єдиного балансоутримувача, який буде відповідати за дотримання належного стану паркової зони.

Очільник міста дав доручення детально вивчити всі можливі пропозиції та наголосив на необхідності працювати на результат і спільними зусиллями навести порядок та лад у міському парку, який має бути окрасою нашого міста, так як, в першу чергу, слугує місцем відпочинку для родин із дітьми.

 

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія