Міста партнери МРГ запроваджують розумні ідеї

20 Грудня 2016, 8:21

З 15 по 16 грудня 2016 року головний спеціаліст відділу підтримки муніципальних ініціатив та інвестицій Новоград-Волинської міської ради Ірина Потопальська прийняла участь у дводенному кластерному тренінгу для міст-партнерів на тему: “Розумні міста – інновації в сфері місцевого врядування. Глобальні та національні тенденції та кращі практики в царині місцевого врядування/розумнних міст, що можуть бути застосовані в українських реаліях”. Захід проходив за підтримки Проекту ЕС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», базі Смарт сіті Хаб м. Київ.

Для 25 міст партнерів СВА виступали експерти, які вже мають досвід реалізації великих інноваційних проектів при Київський міській державній адміністрації, а також делегат німецької економіки в Україні, керівник навчального центру ProZorro, голова ГО «Електронна демократія», співкоординатор Kyiv Smart City та інші.

Під час заходу були підведені підсумки щодо розгляду та затвердження 27 Мікропроектів по розумних містах в рамках проекту СВА.
 

За матеріалами офіційного сайту

спільного проекту ЄС/ПРООН

“Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-ІІІ”,

посилання: http://cba.org.ua/ua/novyny/novini/10015-spilnyi-proekt-yes-proon-mrh-prodovzhuie-rozvyvaie-rozumni-mista-3

 

Чат-бот Гаряча лінія