Місто, в якому я живу

26 Травня 2016, 0:44

24 травня 2016 року в Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулося відкриття виставки творчих робіт дітей з сімей, які внутрішньо переміщені зі сходу України під назвою «Місто, в якому я живу».

Перед присутніми дітьми та їх батьками, з привітальним словом, виступила тимчасово виконуюча обов’язки директора міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Котова Олена Миколаївна, яка розповіла про роботу міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, зокрема, про напрямок роботи з сім’ями, які внутрішньо переміщені зі сходу України та проведення соціальної роботи з даною категорією.

До уваги внутрішньо переміщених сімей та їх дітей було представлено відеоролик про Новоград-Волинський. Цікавими фактами про місто також поділився місцевий краєзнавець Ваховський Віктор Станіславович, який продовжив свою захоплюючу розповідь під час автобусної екскурсії.

Для всіх учасників виставки творчих робіт було вручено солодкі подарунки, які люб’язно надав благодійник, приватний підприємець Ковальчук Руслан, та передано сертифікати на придбання продуктів харчування для сім’ї, в якій виховується дитина з особливим потребами від німецької асоціації «Kinderhilfe Ukraine Rhein – Neckar».

Міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дякує всім, хто долучився до проведення заходу за допомогу і підтримку сімей, які внутрішньо переміщені зі сходу України та небайдужість до людських доль.

 

Корнійчук А. П.,

спеціаліст міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

Чат-бот Гаряча лінія