МІЖОБЛАСНИЙ турнір з хокею присвячений 150-річчю Лесі Українки

22 Лютого 2021, 17:01

20 лютого 2021 року міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради разом з любителями активного відпочинку організували МІЖОБЛАСНИЙ турнір з хокею присвячений 150-річчю Лесі Українки???

З гарним настроєм, в цей прекрасний час корисно провели свій день любителі активного відпочинку.

На захід з привітальними словами завітали начальник управління у справах сім’ї,молоді,фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба,директор міського Центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх» Анатолій Тимофєєв, директор ТОВ «Нові Ласощі-ЖАКО» Валерій Хистовий та директор «СТО-АвтоЛіга» Олег Лопатюк.

Результати змагань:

1-місце посіла каманда з міста Славута ??

2-місце зайняла команда з міста Новограда-Волинського??

3-місце виборола команда з міста Рівне??

4-місце зайняла команда з міста Шепетівка??

Переможців та усіх учасників заходу нагородили кубком,медалями та грамотами від управління у справах сім‘ї, молоді,фізичної культури та спорту міської ради міського Центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».

Слова вдячності хочемо виразити директору Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 Житомирської області Ларисі Капчинський за допомогу в організації та підтримку, військовій частині А0409 м.Новограда-Волинського за теплий прийом,та місце обігріву???? і звісно ж усім хто долучився до проведення заходу.

Дякуємо усім хто приймає активну участь у наших заходах!

Міський Центр фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх»

 

Чат-бот Гаряча лінія