Міжвідомча нарада по роботі з внутрішньо переміщеними сім’ями

21 Березня 2016, 8:41

На базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась міжвідомча нарада за участю представників управління праці і соціального захисту населення міської ради стосовно припинення в державі соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

На даний час в місті зареєстровано, згідно офіційних звернень, 385 осіб, з них 268 внутрішньо переміщених сімей.

Головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення міської ради Наталія Ковальчук повідомила, що в Україні 160 тис. внутрішньо переміщених осіб підпали під припинення соціальних виплат, на підставі інформації, отриманої від служби безпеки України, в зв’язку з тим, що внутрішньо переміщені особи не проживають за вказаними ними адресами. Також існують так звані «двопенсійники», які отримують кошти «від наших», і «від ваших».

Начальником відділу соціальної роботи міського центру соціальних служб Котовою О.М. було зазначено, що спеціалістами і фахівцями із соціальної роботи щомісячно проводиться відвідування внутрішньо переміщених сімей з дітьми. В ході відвідувань сім’ї отримують соціальну підтримку, інформуються про заклади і установи, до яких вони можуть звернутися по допомогу, в межах своєї компетенції, центр соціальних служб сприяє у вирішенні встановлених потреб сімей, проводить благодійні заходи та інше.

По підсумку наради вирішено, при виявленні працівниками центру соціальних служб відсутності тривалий період за місцем зареєстрованого тимчасового перебування внутрішньо переміщених сімей та осіб, інформувати управління праці та соціального захисту населення міської ради для подальшого встановлення фактичного місця їх проживання.
 

Наталія Борис,

директор міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді 

 

Чат-бот Гаряча лінія