Мобільні групи продовжують контролювати дотримання карантинних протиепідемічних вимог

28 Лютого 2021, 11:33

Мобільні групи продовжують контролювати дотримання карантинних протиепідемічних вимог та вживати превентивні заходи щодо недопущення порушень на території Новоград-Волинської міської ТГ.

З жителями громади, підприємцями проводиться роз’яснювальна робота, надаються рекомендації, в разі виявлення порушень складаються адмінпротоколи.

Головна мета – стабілізація складної епідемічної ситуації на території громади та недопущення її ускладнення.

Довідково: Ситуація із захворюванням на коронавірус залишається складною та вкрай нестабільною. Через недотримання карантинних та профілактичних заходів в Новоград-Волинській міській ТГ щодня реєструються нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, зростає кількість летальних випадків внаслідок захворювання на COVID-19. Передбачені для лікування хворих на коронавірус ліжко-місця в міськрай ТМО зайняті на понад 90%. Протягом минулого тижня місцевих хворих медики змушені були транспортувати для лікування до обласного центру.

Житомирська область вцілому перебуває в помаранчевій зоні епідемічної небезпеки, викликаною захворюваністю на коронавірусну інфекцію. Проте, є ймовірність у зв’язку з ростом захворюваності, включення її до червоної зони.

Тому, вкотре наголошуємо, що послаблення карантину – не його скасування! За порушення норм, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19, встановлено адміністративну та посилено кримінальну відповідальність!

Будьте відповідальними! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил:

– ретельно мийте та дезінфікуйте руки;

– носіть захисну маску в громадських місцях;

– уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції.

 

Чат-бот Гаряча лінія