Мобільні групи в дії: результати перевірки за 02 листопада

2 Листопада 2021, 18:10

02 листопада мобільною групою було здійснено перевірки закладів торгівлі, надання послуг та громадського харчування, а саме «Торговий дім», «Evа», «Watsons», «555», «Троя», «Пасаж», «Fish Deli», «Престиж», «Стовпинські ковбаси», «Кооператор». Також у р-н «Світанок» перевірили готель «Леон»; Lesia Cafe; магазини: «Брусилівські ковбаси», «Золота рибка», «Аркада» та «Подільський фермер». У даних закладах порушень не виявлено та не складено жодного адміністративного протоколу.

Під час рейдів відповідальними працівниками проводиться роз’яснювальна робота, перевіряється наявність «зеленого» COVID-сертифікату, дезінфікуючих засобів, дотримання дистанції та маскового режиму.

Нагадуємо, що відповідальність за порушення, вчиненні в період карантинних обмежень передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення (ст. 44-3). Зокрема, передбачено відповідальність за порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними хворобами, – тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Для громадян це від 17 000 до 34 000 гривень, для посадових осіб – від 34 000 до 170 000 гривень.

Перебування в громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно, – тягне за собою накладення штрафу від десяти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 170 грн до 255 гривень.

 

Чат-бот Гаряча лінія